Dekoracje eventów dla PGNIG

Dekoracje Wielkanocne

Dekoracje eventu wielkanocnego dla PGNIG. Do dekoracji użyto wianków z kolorowymi wstążkami co dało efekt wiosenno-ludowy. Kandelabry z wiankami wielkanocnymi i świecami, dekoracja wielkanocna bufetu, dekoracja wejścia, kwitnące drzewko wielkanocne.
Fotorelacja z dekoracji eventu wielkanocnego. Wszystkie dekoracje w klimacie wiosennym , kandelabr z wiankiem wielkanocnym i świecami, wianki wielkanocne, postumenty z kompozycjami kwiatowymi, dekoracja wielkanocna bufetu.
Dekoracje przygotowane na event wielkanocny PGNIG. Kompozycje kwiatowe w szklanych tubach, duży nowoczesny wianek wielkanocny w kształcie jaja, podświetlane kule z bukszpanu, kompozycje kwiatowe na postumentach, dekoracja wielkanocna bufetu, dekoracja wejścia.

Dekoracje Bożonarodzeniowe

Dekoracje przygotowane na event bożonarodzeniowy PGNIG. Dekoracje świąteczne, wianki z piór dekoracja świąteczna bufetu, podświetlane girlandy
Dekoracje bożonarodzeniowe przygotowane na event PGNIG. Dekoracje świąteczne, dekoracje bożonarodzeniowe w dużych naczyniach szklanych, dekoracje z amarylisów, derenia, wianki z jodły. Gwiazdy betlejemskie w dużych donicach.

<< poprzedni event
>> następny event
Powrót do listy eventów