O nas

Pracownia dekoracji Candida została stworzona z pasji do kwiatów.  Dla nas praca przy kwiatowych dekoracjach  to pasja tworzenia, staramy się skomponować wszelkie elementy dekoracyjne tak aby efekt końcowy utkwił w pamięci. Zwykły event firmowy potrafimy przeobrazić, dzięki naszym dekoracjom, w wydarzenie, o którym się mówi, wspomina…  Aby nadać eventowi odpowiednią rangę potrzeba wielu przygotowań, poświęcenia a także umiejętnego planowania. Zadaniem pracowni dekoracji Candida jest stworzenie wyjątkowego klimatu, a cel ten osiągamy dzięki naszemu doświadczeniu, które pomaga nam w kreowaniu wspaniałych aranżacji wystroju. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, posiadamy nieograniczoną inwencję, a nasze pomysły często czerpiemy z aktualnych trendów we florystyce światowej. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego projektu. Wyznajemy dewizę, że „kwiaty wnoszą do naszego życia radość, kolory i światło dlatego są nieodzownym elementem każdego ważnego wydarzenia”.
Zajmujemy się nie tylko dekoracjami eventowymi, aranżujemy i wykonujemy także wystrój biura w rośliny zielone, dekorujemy restauracje i hotele, przygotowujemy dekoracje świąteczne.

Postanowiłam udostępnić Państwu stronę dekoracje-ozdoby.pl aby bliżej zaprezentować naszą ofertę skierowaną głównie do firm . Pracownia dekoracji Candida posiada w swojej ofercie także inne usługi takie jak: dekoracje ślubne, dekoracje na I Komunie,  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani  tą częścią naszej działalności zapraszamy na stronę firmy Candida.